Hopp til navigasjon Hopp til innhold
 
A+
RSS
Information in English
Du er her:  Oslo kommune > Bydel Ullern > Kontakt

Kontaktinformasjon Bydel Ullern

Telefon: 02 180 (åpningstid hverdager fra kl. 08.00–15.35)

Faks:  22 51 58 69

E-post: postmottak@bun.oslo.kommune.no

Besøksadresse: Hoffsveien 48, 0377 Oslo. Kart.

Postadresse: Postboks 43 Skøyen, 0212 Oslo.



Lysakerelvas utløp. (Foto: Bydel Ullern)

Bydelsdirektør og ledergruppen:

Bydelsdirektør Kari Andreassen

E-post: kari.andreassen@bun.oslo.kommune.no

 

Leder økonomi og regnskap Christian Bøgh

E-post: christian.bogh@bun.oslo.kommune.no

Leder HR og administrasjon Birgit Aakre

E-post: birgit.aakre@bun.oslo.kommune.no

Leder søknadskontor Giske Edvardsen

E-post: giske.edvardsen@bun.oslo.kommune.no

Leder folkehelse og nærmiljø Mary Anne Johannessen

Epost: mary.anne.johannessen@bun.oslo.kommune.no

 

 

 

 

Leder bo- og dagtilbud Merete Meyer

E-post: merete.meyer@bun.oslo.kommune.no

 

Leder barnevern Gail H. Alsing

E-post: gail.alsing@bun.oslo.kommune.no

 

 

 

 

 

Leder hjemmetjenesten Roger K. Holmen

E-post: roger.holmen@bun.oslo.kommune.no

Leder helse og spesialpedagogisk tjenester Siri Johnsen

E-post: siri.johnsen@bun.oslo.kommune.no

Leder forebygging og rehabilitering Bente N. Otto

E-post: bente.nodland@bun.oslo.kommune.no

 

Leder for NAV Anne Bakkeli

E-post: anne.bakkeli@bun.oslo.kommune.no

 

Leder for barnehagene Mai-Britt Langtvedt

E-post: mai.langtvedt@bun.oslo.kommune.no

Organisasjonskart (pdf)